Penis to prawdziwy symbol męskości. Niestety, wielu mężczyzn nie jest zadowolonych z wielkości swojego penisa. Na szczęście aktualnie w sprzedaży dostępne są wysokiej jakości preparaty o naturalnym składzie, z pomocą których każdy pan może mieć wreszcie penisa o wymarzonym rozmiarze. Jaki jest mechanizm ich działania? Jakie substancje producenci wykorzystują najczęściej? Czy ich stosowanie jest w pełni bezpieczne? Na te pytania odpowiedź znajduje się poniżej.

Czy środki powiększające penisa są bezpieczne?

Produkowane aktualnie suplementy diety niezależnie od tego, jakie efekty mają przynieść – przechodzą szereg badań oraz testów. Sprawia to, że osoby , które podjęły decyzję o ich stosowaniu mogą mieć pewność, że nie pojawią się nieprzewidziane konsekwencje. Oczywiście zawsze trzeba dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Producent podaje istniejące przeciwwskazania , które wykluczają zażywanie suplementu – https://www.poradylekowe.pl/ . Co znaczące, należy pamiętać, aby zażywać preparat zgodnie z zaleceniami producenta oraz nigdy samodzielnie nie decydować się na zwiększenie dawki.

Składniki preparatów powiększających penisa
Producenci preparatów , których działanie ukierunkowane jest na powiększenie penisa najczęściej sięgają po podobne substancje. W składzie takich preparatów nierzadko znajdują się:
-miłorząb japoński;
-żeń-szeń;
-palmę sabałową;
-głóg;
-kaniankę.

Miłorząb japoński
To jedno z najstarszych drzew, jakie aktualnie rośnie na powierzchni ziemi. Od wieków wykorzystywany w celach leczniczych. Wyciąg z miłorzębu pozytywnie wpływa na krążenie. To właśnie dlatego bardzo często dodawany jest do preparatów, których celem jest powiększenie członka.

Żeń – szeń
To substancja, która znajduje się nie tylko w substancjach powiększających penisa, ale także w tych, które mają pomóc wówczas, gdy problemem są zaburzenia erekji. Żeń – szeń skutecznie poprawia krążenie. Korzystnie wpływa również na jakość nasienia. Z tego powodu preparaty z żeń – szeniem poleca się nie tylko tym mężczyznom ,którzy chcą mieć większego penisa, ale również tym, którzy marzą o potomstwie. Trzeba podkreślić, że roślina ta podnosi także poziom libido.

Palma sabałowa
To roślina, która naturalnie występuje w Stanach Zjednoczonych. Przyczynia się do łagodzenia stanów zapalnych, zmniejsza skurcze mięśni. Jest ceniona także za zwiększanie ochoty na seks. Bardzo dobrze sprawdza się w środkach, które mają za zadanie powiększać męskie przyrodzenie.

Głóg
To drzewo powszechnie występujące również na terenie naszego kraju. W lecznictwie sięga się zarówno po owoce, jak i kwiaty. Głóg usprawnia procesy krążenia, korzystnie wpływa na kondycję serca. To często stosowany dodatek do suplementów , które mają za zadanie zwiększyć rozmiar męskiego przyrodzenia.

Wybór suplementów powiększających penisa jest dzisiaj spory. Znajdziemy je w dobrych sex shopach oraz wielu aptekach. Przed rozpoczęciem stosowania, trzeba jednak zapoznać się z informacjami producenta, w których znajdują się między innymi ewentualne przeciwwskazania.

Dodaj komentarz